Робочий тиждень в мерії Черкас почався з обшуків

Новини Черкаси

У понеділок 09 червня працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області проведено обшуки в профільних департаментах Черкаської міської ради та ряду суб’єктів господарської діяльності м. Черкаси, за результатами яких правоохоронцями вилучено фінансово-господарську документацію, зокрема щодо будівництва об’єктів житлової забудови для подальших експертних досліджень й встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до повідомлення прес-служби Прокуратури Черкаської області наразі  здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Черкаської міської ради, які умисно, в інтересах двох суб’єктів господарської діяльності – забудовників, при укладенні з ними договорів пайової участі по об’єктах будівництва, не перевірили достовірність поданих забудовниками даних щодо вартості будівництва таких об’єктів, що призвело до заниження розміру пайових внесків на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури міста для замовників будівництва, та ненадходження до міського бюджету значної суми грошових коштів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На цей час триває досудове розслідування, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення повного кола осіб, причетних до злочину.

Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом прокуратури Черкаської області.

Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

2 коментарів до “Робочий тиждень в мерії Черкас почався з обшуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.