Рівень захворюваності в Черкасах доволі високий

Медицина Черкаси Новини Черкаси
Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, за останній тиждень за медичною допомогою звернулось 2855 осіб, з них 1654 – дитини, серед яких школярів – 790, що складає 57,9 %. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на грип та ГРВІ виросла на 65 відсотків.
З 16 по 22 грудня госпіталізовано 263 особи, з них – 213 дітей. Тоді як за попередній тиждень госпіталізовано 131 особу, з них – 107 дітей.
Профілактика
 В сезон поширення гострих респіраторних інфекцій, в томи числі грипу, населенню з метою запобігання інфікуванню рекомендується дотримуватися наступного:
 1. Повноцінно харчуватися.
2. Достатньо спати вночі.
3. Провітрювати приміщення кожні 2 – 3 години.
4. Мити руки із милом після громадського транспорту, відвідування громадських місць.
5. Уникати місць скупчення людей.
6. Не займайтися самолікуванням. Дотримуйтися рекомендацій Вашого сімейного лікаря.
7. При появі перших симптомів захворювання (загальна слабкість, головний біль, біль у вусі, біль в горлі, нежить,кашель, підвищена температура тіла) звертатися до Вашого сімейного лікаря.
8. В ситуації, коли в Вашому оточенні з’являється хворий на гостру респіраторну інфекцію, займайте активну позицію – робіть зауваження людині, яка кашляє чи чхає і не прикривається хусткою.
9. Завчасно робіть профілактичні щеплення проти грипу. Це створить імунний захист Вашого організму від найтяжчої гострої респіраторної інфекції – грипу. Докладну інформацію щодо щеплень можете отримати у Вашого сімейного лікаря.
За матеріалами прес-служби ЧМР
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.