Рівень захворюваності на грип в Черкасах знизився

Медицина Черкаси Новини Черкаси
Сьогодні у Черкасах закінчився карантин, оголошений місяць тому. У зв’язку з відновленням роботи шкіл, садків та позашкільних навчальних закладів, директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин наголосив на потребі профілактики ГРВІ. Про це він написав на своій сторінці у мережі Фейсбук. 
 
Він нагадав, що тривалий карантин дозволив істотно знизити рівень захворюваності на грип та застуду серед дітей міста, а також кількість викликів лікарів. На сьогодні захворюваність нижча від епідпорогу на 53%.
 – Оскільки можлива ще одна хвиля епідемії, вважаю за необхідне звернути увагу кeрівників, мeдсeстeр ЗНЗ та ДНЗ, класних керівників та самих батьків на перші прояви захворювання у дітей, посилити просвітницьку роботу щодо профілактики ГРВІ, – зауважив Ігор Волошин. – Адміністраціям закладів варто подбати, аби школу не відвідували хворі учні та педагоги. Найважливішими наразі є здоров’я та безпека дітей.
 За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника за третій тиждень 2017 року захворюваність на застуду в місті знизилася на 24%. За медичною допомогою дітей звернулося 673(48%) проти 847-(45%) минулого тижня. Госпіталізовано 37 дітей проти 97-ми.
За матеріалами сайту ЧМР
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.