Рік при владі: команда «батьківщинівців» відзвітувалась про роботу

Новини Черкаси

У жовтні 2015-ого Черкаси обрали нового міського голову та депутатів міської ради. Із перезавантаженням влади для міста розпочався новий відлік часу. Головним завданням нової команди, яку згуртував обраний від ВО «Батьківщина» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, стала реалізація «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас у 2016-му році».

apju31tvbgq-768x512
x2akmxhha1e-768x1003«Усе, чого нам вдалося досягти цього року, – це результат спільної роботи влади і самих черкасців», – наголосив у своєму вступному слові міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. «Громада активно долучилася до створення програми, якою ми спробували охопити задавнені наболілі проблеми міста. У нас ще багато роботи, але головне, що вдалося зрушити з мертвої точки», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Виступ міського голови:

Про конкретні досягнення нової команди черкасцям розповів депутат міськради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.
За словами обранця, цьогоріч уперше за останні 2 десятиліття на благоустрій мікрорайону «Митниця» було виділено реальні гроші – 40 млн.грн.
«Наймасштабнішим проектом року стало будівництво дороги по вулиці Героїв Дніпра, на що у міському бюджеті передбачили близько 20 млн. грн. Ще 4 млн. грн. спрямували на ЖКГ мікрорайону», – доповів черкасцям Юрій Тренкін. Як наслідок, було проведено поточний ремонт під’їздів, фасадів будинків, покрівель у майже 60-ти багатоповерхівках мікрорайону Митниця.
Крім того, майже 10 млн. грн. було спрямовано на школи та дитячі садочки. Там встановили нові вікна, відремонтували покрівлі, приміщення тощо. Нарешті було вирішено проблему освітлення вулиць.
Зокрема, проведено роботи з озеленення Черкас.
З проханням підготувати пропозиції щодо подальшого благоустрою мікрорайону Митниця та Черкас звернувся до містян голова Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Роман Діскант. Він зазначив, що пропозиції буде внесено до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2017 рік». «У 2017-му році ми плануємо приділити посилену увагу фінансуванню ОСББ, лікарень, відновленню об’єктів житлового фонду і ЖКГ. Вивчаємо можливість спорудити у мікрорайоні муніципальну лікарню. На часі – вирішення проблеми браку місць у ДНЗ для дошкільнят та налагодження транспортного сполучення Митниці з іншими районами Черкас», – підсумував Роман Діскант.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.