Рятувальники Черкащини підвели підсумки службової діяльності за 9 місяців

Новини Черкаської області

3 жовтня під головуванням начальника Управління ДСНС області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя із керівним складом апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів було проведено розширену колегію Управління.

Під час наради було підбито підсумки оперативно-службової діяльності за дев’ять місяців цього року, розглянуто стан реалізації завдань, які нині стоять перед пожежно-рятувальною службою та окреслено основні напрямки роботи Управління на найближчу перспективу.

Віктор Гвоздь довів до присутніх статистичні дані виникнення надзвичайних подій згідно звітного періоду. Зокрема в області трапилося п`ять надзвичайних ситуацій. З початку року зареєстровано 935 пожеж, на яких загинула 51 особа, 38 людей отримали травми. Завдяки вмілим та рішучим діям особового складу врятовано 31 особу. Прямі матеріальні збитки від вогняної стихії сягнули понад 143 мільйони гривень. Окрім цього, піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення обстежено понад 70 га площі, знешкоджено 837 одиниць вибухонебезпечних предметів. На водних об’єктах області зафіксовано 52 випадки утоплення людей, 27 осіб вдалось врятувати.

«Вищенаведені статистичні данні щодо надзвичайних ситуацій та їх наслідків демонструють наскільки важку та складну роботу, доводиться виконувати працівниками рятувальної служби, які щоденно вступають в боротьбу із стихією за життя та майно громадян. Сьогодні наші рятувальники – це справжня команда, яка за будь яких обставин здатна працювати злагоджено й ефективно», – наголосив начальник Управління.

Водночас, Віктор Михайлович звернув увагу присутніх на продовженні роботи в напрямку виконання програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території області, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016 – 2020 роки. А також наголосив на зосередженні зусиль на взаємодії із територіальними громадами області.

Крім підведення підсумків в ході колегії було розглянуто питання підготовки підрозділів до роботи в умовах осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

Також присутнім було доведено, що в період з 16 по 25 жовтня 2018 року в області буде проведена контрольна  перевірка щодо вивчення та визначення стану впровадження всіх напрямів і заходів Державної політики у сфері цивільного захисту  в Черкаській області в цілому.

В ході перевірки буде проведено низку заходів щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб області.

Джерело: Управління ДСНС України в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.