Результат першої Всеукраїнської інтернет-олімпіади: на Черкащині 17 переможців

Новини Черкаської області

Протягом жовтня школярі з Черкас та області долучалися до участі у масштабному інтелектуальному змаганні — II Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». Це змагання підготувала та провела команда освітнього проекту «На Урок». Участь в олімпіаді була безкоштовною, а свої сили міг випробувати кожен бажаючий. За словами організаторів, інтернет-олімпіада — це найдоступніший спосіб перевірити свої знання та отримати нагороди.

Для участі в олімпіаді потрібно було, аби вчитель зареєструвався на сайті, створив заявку на участь та вказав імена своїх учнів, щоб отримати паролі доступу.

За отриманими паролями учні могли потрапити до кабінету учасника, де на них чекали інтерактивні завдання з обраного предмету. Оскільки олімпіада проходила дистанційно, організатори розробили систему захисту від списування.

Якщо під час розв’язування завдань, учасник відкривав сторонній сайт чи будь-яку програму на комп’ютері, він втрачав бали. Про це учасників попередили безпосередньо перед початком олімпіади.

Загалом, до участі в олімпіаді приєдналося понад 354 000 школярів з усієї України, серед переможців — 17 учнів з Черкащини!

Гордість Черкащини:

1 місце
(Олімпіада з історії – 7 клас)
Войченко Софія, м.Умань, Уманський НВК № 17 (Олімпіада з української мови та літератури – 1 клас)
Бевз Ірина, Смілянський район, Ковалиська ЗОШ І-ІІ ст..

(Олімпіада з інформатики – 1 клас)
Галака Вікторія, Жашківський район, Житницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

(Олімпіада з предметів початкової школи – 1 клас)
Галака Вікторія, Жашківський район, Житницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

(Олімпіада з фізики – 8 клас)
Кононенко Богдан, Звенигородський район, Моринський НВК ім.Т.Г.Шевченка

(Олімпіада з трудового навчання (дівчата) – 2 клас)
Гурина Марія, м.Золотоноша, Золотоніська ЗОШ №3

(Олімпіада з зарубіжної літератури – 6 клас)
Савчук Євгенія, м.Сміла, Школа №4

(Олімпіада з математики – 5 клас)
Кравченко Вероніка, Шполянський район, Шполянська ЗОШ №5

(Олімпіада з біології – 7 клас)
Хижняк Роман, м.Сміла, ЗОШ № 11

2 місце
(Олімпіада з трудового навчання (дівчата) – 6 клас)
Соляр Богдана, Смілянський район, Куцівська ЗОШ

(Олімпіада з трудового навчання (дівчата) – 4 клас)
Коношевич Діана, Монастирищенський район

(Олімпіада з інформатики – 11 клас)
Рудь Анна, Христинівський район, Верхняцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей”

(Олімпіада з української мови та літератури – 6 клас)
Рибачок Миколай, Христинівський район, Верхняцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей”

(Олімпіада з математики – 1 клас)
Дєнєжкін Дмитро, Золотоніський район, Вознесенська ЗОШ

3 місце

(Олімпіада з української мови та літератури – 7 клас)
Литвин Олександр, м.Черкаси, ЗОШ № 21

(Олімпіада з української мови та літератури – 3 клас)
Дорофєєв Максим, Городищенський район, Дирдинська ЗОШ І-ІІст.

(Олімпіада з хімії – 11 клас)
Задорожня Софія, Шполянський район, Шполянська ЗОШ №5

Переможці вже отримали дипломи від організаторів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.