Реконструкція золотоніського колектора вкотре стала причиною конфлікту міської влади і депутата

Новини Черкаської області

Цими днями, аби здійснити низку запланованої роботи на своєму виборчому окрузі, народний депутат Владислав Голуб відвідав Золотоніщину. За результатами минулорічної роботи народного обранця, саме у Золотоноші та Золотоніському районі була проведена масштабна робота.

Зокрема за кошти фонду соціально-економічного розвитку встановлено понад 400 віконних блоків у навчальних закладах  на суму 3 млн. 548 тис. грн. За сприяння народного депутата Владислава Голуба Кабінетом Міністрів України спрямовано кошти на придбання нового рентген апарату, тощо. Проте під час відвідин округу окремі представники громади міста вимагали звіту народного депутата, навіть розмістили у місті борд із закликом до народного депутата звітувати перед усіма мешканцями Золотоноші. Чому таку неприязну зустріч влаштували золонісці, кореспондент спробував дізнатися у Владислава Голуба.

За словами народного обранця, конфлікт між міською владою Золотоноші та народним депутатом по цьому округу склався з часів, коли Золотоніський міський водоканал мав намір реконструювати самоплинний та напірний колектори водовідведення по вул. Шевченка у грудні минулого року, лише на першій черзі робіт комунальники мали намір освоїти майже 37 млн грн. Така сума була зареєстрована у системі електронних закупівель.

«Сьогодні ні для кого не секрет, що намагання у кінці року проводити ремонти комунальних мереж, під час несприятливої погоди, це спроба «освоїти» кошти громади у чиїсь кишені. Тому мене зовсім не дивує те, що золотонісці намагались перешкодити моїй роботі на окрузі, адже мною були ініційовані розслідування корупційних дій представників місцевої влади Золотоноші щодо розкрадання публічних фінансів»,- зазначив Владислав Голуб. До того ж, каже народний обранець, 26 та 28 грудня були підписані акти виконаних робіт щодо реконструкції колектора. «Але пройшовшись центром міста Золотоноша можна неозброєним оком помітити, що жодні роботи там не проводилися, натомість кошти були перераховані»,– розповів народний депутат.

Коли будуть оприлюднені результати досудових розслідувань – справа правоохоронних органів. Проте вже сьогодні деякі з них перебувають на завершальних етапах. «Є експертизи, були рішення суддів відповідні, дотримана повністю вся процедура»,- запевнив Владислав Голуб. Подальший хід справи народний депутат обіцяє тримати на контролі. «Я сподіваюся, що ми дочекаємось того часу, коли в Україні інститут невідворотності покарання буде імплементований повністю для всіх. Байдуже чи ви міністр, чи народний депутат, але якщо ви вчиняєте якісь злочини, ви маєте нести покарання»,- підкреслив Владислав Голуб.

Попри намагання місцевої влади перешкодити роботі, народний депутат таки здійснив заплановані на окрузі поїздки. Зазначимо, до жодних поїздок та зустрічей з народним депутатом не долучився міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Натомість спільно з головою Золотоніської районної державної адміністрації Олександром Лісовим, головою районної ради Валерієм Саранчою та громадськістю району вдалося відвідати декілька закладів та установ. Також за проханням командира військової частини м. Золотоноша, розпочали будівництво нового банного комплексу для військових. «За роки існування частини, таких умов дійсно бракувало»,– зауважив командир військової частини Олег Василенко. Це будівництво вдалося розпочати завдяки співпраці з Громадською організацією «Форум розвитку Черкащини», зазначив народний депутат.

Додамо, аби звернутися до народного депутата з проханням або пропозиціями, достатньо відвідати громадську приймальню у місті Золотоноша, яка працює за графіком, або надіслати письмове звернення, тобто діяти у передбаченому законодавством руслі, а не влаштовувати «теплі» прийоми. Проте вирішувати, звісно, жителям, запевняють у громадській приймальні депутата.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.