Редакція газети “Черкаський кур’єр” відстояла своє право на поширення інформації

Новини Черкаської області

10 грудня 2016 року на веб-сайті «Дзвін» та на деяких засобах масової інформації було оприлюднено інформацію про те, що 04 грудня 2015 року ГТУ юстиції у Черкаській області прийняло наказ №207/06, яким було визнано таким, що втратило чинність свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації газети «Черкаський Кур’єр» серії ЧС №624Р, засновником якої є ПП “Агентство політичних новин”.

Варто відзначити, що Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області  про рішення не було повідомлено підприємству-засновнику газети “Черкаський кур’єр”.

ПП “Агентство політичних новин” звернулося за захистом прав до Черкаського окружного адміністративного суду.

11 квітня 2017 року Черкаський окружний адміністративний суд в складі судді Гаврилюка В.О. виніс постанову у справі №823/414/17, якою відмовив в задоволенні позовних вимог ПП «Агентство політичних новин». Своїм рішення суддя Гаврилюк В.О. безпідставно визнав законним обмеження прав на поширення інформації та заборону випуску газети. Подібні рішення, якими обмежуються фундаментальні права, лише сприяють поглибленню недовіру суспільства до національного суду.

Однак, Київський апеляційний адміністративний суд своєю постановою від 29 травня 2017 року відновив справедливість, скасував незаконну постанову судді Гаврилюва В.О. та відновив право на випуск газети «Черкасский Кур’єр» (Постанову Київського апеляційного адміністративного суду можна переглянути за посиланням).

Інфо.  31 липня 2009 року ПП «Агентство політичних новин» (далі ПП «АПН») отримало свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації газети «Черкаський Кур’єр» серії ЧС №624Р. Свідоцтво видане управлінням юстиції в Черкаській області. А вже починаючи з 12 серпня 2009 року ПП «АПН» розпочало випуск газети «Черкаський Кур’єр». Газета випускалась і розповсюджувалась стабільно і безперервно один раз на тиждень.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.