Ранок після вечірки в нічному клубі – сміття та наркотичні пристрої (відео)

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

До нашої редакції надійшло відео, яке відображає стан прилеглих території після вечірки в одному із нічних клубів міста Черкаси. Автор відео побажав залишитися анонімом, але за його словами така картина не створюється кожного разу а вона – залишається та навіть регулярно оновлюється свіжими цигарками, пристроями, пляшками з під пива і туалетами.

Без имени-2

Це справжній жах, якась помийна яма у центральній частині міста! Хтось може скаже: “Замість того, щоб знімати могли б і прибрати!”-, та без питань, звичайно можна, але навіщо нам тоді поліція, комунальники, різні служби, департаменти, комісії, інспекції, чиновники і т.д.??? За що вони отримують заробітну плату, якщо потрібно самому ось те сциклиння та ригаки, вибачте, але як є, йти та прибирати чи ловити тих, хто це робить!? Для цього є ті хто отримують за це гроші і відповідають за санітарний стан, ті хто має це попереджувати, ті хто має за таке штрафувати, і ті хто має те прибирати, ловити тих хто вчиняє такі дії і т.д.! Ну і мають бути власники цієї території, чи вона приватна чи комунальна …, – емоційно повідомляє автор відео.

Розповісти друзям

2 коментарів до “Ранок після вечірки в нічному клубі – сміття та наркотичні пристрої (відео)

  1. 1

    0

    Ну нарешті хоч одне змі написало про це ! Цю установу давно пора моніторити правохоронцям та і треба звернути увагу міській владі…. це притон наркоманії !

  2. 0

    0

    Туда проверку бы ночью устроить.. куча малолетних а те хто по старше охрана даже не пропускает из за своих личных взглядов !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.