Рахунки Черкасиводоканалу можуть заблокувати

Новини Черкаси

Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” перебуває у катастрофічній ситуації, рахунки підприємства можуть заблокувати. Відповідно водопостачання будуть постачати лише населенню. Про це повідомив директор Черкасиводоканал Сергій Овчаренко. Це пов’язано із позовною заявою “Азоту” про негайне примусове стягнення боргу, який складає 14 млн грн.

DSCF4096

Відтак, у разі несплати рахунки КП “Черкасиводоканал” заблокують. Тож воду постачатимуть лише населенню, а підприємства залишатимуться без постачання. – Це може статися і завтра, – говорить Овчаренко. За словами Овчаренка, першочергова причина заборгованості – збиткові тарифи. Державою передбачена субвенція на покриття різниці в тарифах, уже цьогоріч відповідна постанова уряду не спрацювала.

Головними кредиторами “Черкасиводоканалу” є “Азот” і “Черкасиобленерго”, загалом перед “Азотом” заборгованість складає 25 млн грн, а перед “Черкасиобленерго” – більше 5 млн грн. Овчаренко не виключає того, що приватна структура “Азот” наполягає на термінових виплатах, аби приватизувати комунальне підприємство. Адже оборот “Черкасиводоканалу” за місяць 10 млн грн. Директор підприємства просить і керівництво “Азоту”,  і міську владу не допустити припинення водопостачання в Черкасах. До кінця дня “Азот” ще може відкликати заяву на термінове стагнення боргу.

Джерело: infomist.ck.ua

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.