Радуцький закликає Бродського сприяти в реалізації творчого потенціалу Одарича на іншій ниві

Новини Черкаси

Напередодні секретар міської ради Олександр Радуцький закликав пана Бродського допомогти реалізувати творчі здібності чинного міського голови Сергія Одарича в іншій галузі діяльності.

11253594_722247311213964_7780113756741172172_n

Офіційне звернення до МИХАЙЛА БРОДСЬКОГО
Сьогодні після засідання виконкому, який не затвердив порядок денний, зробив висновок, що Сергію треба змінити адрес перебування. Я знаю цю людину вже 10 років. На третьому році нашого знайомства він признав в присутності своїх близьких, що я його близький друг. Я ще досі вірю в його почуття. Але він залежний. В цьому є приклади його не самостійності. Я завжди був готовий підтримати Сергія. Навіть зараз маю таке бажання. Але його орендували.

Його мозок та його знання. Наскільки виграв би любий вишу, якби мав би вчителя-Одарича. Сьогодні зрозумів, що його поклик навчати студентів. Звертаюсь до Михайла Бродського: “Міша!!! не знущайся над людиною. Хай займається любимою справою. Хай навчає студентів”!!!. Він науковець-фантазер, а не політик та господар!!! Черкасам політика не потрібна!!!”” – написав у фейсбуці Олександр Романович

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.