Радуцький: про незаконне будівництво на пляжі “Пушкінський” (відео)

Новини Черкаси

Cьогодні відбулася прес-конференція із приводу незаконного будівництва, що нині відбувається на пляжі “Пушкінський”. 

Нагадаємо, що вчора на своїй сторінці фейсбук директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко повідомив про незаконне будівництво на території пляжу “Пушкінський”. Варто відзначити, що на тому місці, на якому нині незаконно зводять забудову, має бути майданчик для відпочинку.

Фото: Володимир Стойко

– Будівництво на пляжі відбувається за рахунок бюджетних коштів. Їхнім розпорядним є департамент ЖКГ. Є затверджений проект пляжу (що пройшов відповідну експертизу), де чітко визначено, що на тому місці, на якому нині незаконно зводять забудову, має бути майданчик для відпочинку, – повідомив секретар ЧМР Олександр Радуцький під час прес-конференції. – Із 29 травня по 12 червня я перебував у відпустці. До того часу на пляжі не здійснювалося жодного незаконного будівництва – все чітко затвердженого плану. А вже повернувшись із відпочинку я побачив на території муніципального пляжу незрозумілі металеві конструкції. Тоді відразу, як куратор, зібрав нараду за участі директора КП “Дирекція парків” Володимира Стойка та його заступників Андрія Кучі, Олексія Мельника, щоб вони пояснили, що це планується за споруда. Відповісти зумів лише Олексій Мельник. За його словами, там має з’явитися кафе, громадський туалет і нежитлове приміщення для працівників “Дирекції парків”.

Фото: Володимир Стойко

– Водночас я наголосив, що у такому разі потрібно, аби було рішення виконкому про узаконення такої малої архітектурної форми із відповідним паспортом прив’язки. І вже на наступний день відповідним розпорядженням з мене зняли кураторство КП “Дирекція парків, – розповів журналістам Олександр Радуцький. – На сьогоднішній день рішення виконавчого комітету відсутнє, а от будівництво споруди продовжується. Тому можна зробити висновок, що воно незаконне і відбувається під кураторством заступника міського голови Геннадія Шевченка. Зокрема це і підтвердив на прес-конференції директор КП Володимир Стойко.

“Ще раз зазначу, що жодних розбіжностей між міським головою Анатолієм Бондаренком та секретарем міськради Олександром Радуцьким немає. Навпаки я сподіваюся, що міський голова втрутиться у ситуацію та буде ухвалено законне рішення.”, – розповів екс-очільник КП “Дирекція парків” Олександр Романович.

Запис трансляції від сайту “Інфоміст”:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.