Радуцький: Черкаська міськрада ретельно вивчила і своєчасно ухвалила бюджет на 2017 рік

Новини Черкаси

Минулого тижня Черкаська міська рада прийняла бюджет на 2017 рік. Бюджет, на думку секретаря міськради Олександра Радуцького, збалансований, у ньому враховані пропозиції депутатів, фракцій і груп, які брали участь у бюджетному процесі.

Олександр Радуцький

«Сьогодні із депутатами вдалося вкотре продуктивно попрацювати. Особливо важливим рішенням є затвердження бюджету на наступний рік.
Цьогоріч ми вирішили завчасно підготувати це питання та ретельно його вивчити, – розповідає на власній сторінці у Фейсбуці секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.
Бюджет Черкас становитиме близько 2,5 млрд. грн. Він враховує підвищення мінімальної заробітньої плати до 3200 грн. Передбачає 30 млн. грн. на пільгові перевезення громадян, 75 млн грн на гарантовані містом боргові зобов’язання комуу нальних підприємств «Теплокомуненерго» та «Черкасиводоканал» перед ЄБРР і Світовим банком.
Передбачені кошти для підтримки ПТУ.
Важливо відзначити, що 310 млн. грн. було спрямовано в бюджет розвитку, але сьогодні він не був розписаний, тільки враховано 10 млн. грн. на програми: «Громадський бюджет» і НЕФКО.
Водночас, наголошую, що у 2017 році держава збільшує фінансове наа вантаження на органи місцевого саа моврядування. Зрозуміло, що буде непросто, але ми зуміємо справитися», – зазначив Олександр Радуцький.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.