П’яний молодик, що їхав без посвідчення отримав 3 протоколи

Новини Черкаси

Вчора в Черкасах вулиці Небесної Сотні, 45, в поле зору інспекторів ДАІ потрапив автомобіль «Опель Омега», під керуванням 19-річного місцевого жителя.

wf (1)

Перевіривши авто по базам даних ДАІ, правоохоронці виявили, що номерні знаки йому не належать.

Пред’явити посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію водій відмовився, оскільки не мав при собі даних документів. При звірці номера кузова автомобіля з записами у базах даних встановлено, що на території України авто не зареєстроване та перебуває з порушенням митного законодавства, а сам водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Відносно водія складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.126 ч.1 – керування транспортним засобом без відповідних документів, ст.121 ч.6 – керування транспортним засобом номерні знаки, якого не належать даному автомобілю та ст. 130 ч.1 – керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

На місце пригоди було направлено слідчо – оперативну групу для з’ясування обставин. Інформує сайт ДАІ

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.