Путінські посіпаки звинувачують США у конфлікті на Донбасі

Новини Черкаси

original

У російській пресі з’явилася заява одного із головних посіпак Президента РФ В. Путіна, першого заступника голови партії «Единная Россия» Франца Клінцевича, в якій він заявив, що військовий конфлікт на Сході України, умисно розв’язанний США для поставок зброї на Україну.

Читаючи такі заяви російської політичної еліти стає очевидно, що головним критерієм відбору до пропутінських політичних структур є повна відсутність здорового глузду та здатності до логічного мислення. Не треба бути видатним політичним діячем щоб зрозуміти абсурдність таких заяв.

Навіть, якщо відкинути здоровий глузд та на мить припустити, що основна причина конфлікту на Донбасі – це бажання США скористатися ситуацією для поставка озброєння до України, тоді чого ж вони чекають? Чому, ще й досі бандерівці-карателі воюють зі зброєю, яка нам дісталася після розпаду Радянського Союзу, проти мирного населення двох надзвичайно «ущемлённых» регіонів Донбасу, озброїнного надсучасною російською зброєю зробленою народними умільцями власноруч у гаражі.

Найбільше обурення Клінцевича викликала заява помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд, що проти України воюють російські кадрові військові, а не повставші проти фашистської хунти шахтарі, які взяли автомати в руки щоб захистити «русскоговорящих младенцов».

Висновок один. Російська нація хвора на страшний та смертоносний вірус, назва якому – Рашизм.

Автор: Юрий Назаренко

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.