Прийом хворих та здорових дітей в дитячих поліклініках Черкас вестимуть окремо

Медицина Черкаси

Нещодавно депутати міської ради підтримали електронну петицію містян щодо розмежування потоку хворих і здорових дітей у міських поліклініках. Департамент провів відповідну аналітично-організаційну роботу, результатом якої став наказ по міській дитячій лікарні. Про що ж йдеться в наказі? Про суть нововведень інформує головний лікар Черкас – директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

Про новвоведення він повідомив у мережі фейсбук:

Відповідно до цього наказу при зверненні до поліклініки батьків із хворою дитиною працівники реєстратури відправляють їх до кабінету фільтру(ізолятору). Сестра медична кабінету проводить реєстрацію та лікар-педіатр здійснює огляд дитини із записом в амбулаторній карті. При необхідності повторного огляду батьки йдуть до свого дільничого лікаря педіатра. Питання, які потребують диференційного підходу (консультація лікарів-спеціалістів, госпіталізація та ін.) вирішуються сумісно із завідувачем педіатричного відділення. Таким чином, потік “гостро хворих” дітей спрямовується з чітким розмежуванням із здоровими чи одужуючими. Допоки механізм не запрацює автоматично, дуже прошу дві речі: засоби масової інформації розтиражувати ці зміни, щоб якомога більша частина людей про них знала. І по-друге: дуже прошу зворотньої інформації від батьків, коли цей механізм дає збої.

І ще, шановні співгромадяни!

Уже відмінена норма, коли існувала вимога після кожної хвороби дитини бігти у поліклініку та виписувати довідку про епідоточення. Ця вимога спрощена для дошкільних навчальних закладів( наказ МОЗ України №234 від24.03.16.), не створюйте, шановні мами та тати не потрібних візитів до поліклініки, окрім втрати часу та можливого здобуття порції негативних емоцій в черзі собі подібних, ви не отримаєте. Знову ж, про всі моменти непотрібних вимог і довідок повідомляйте в департамент. Будемо реагувати і разом змінювати систему. Щодня, щотижня, щомісяця. Бо система змінюється паралельно із змінами кожного: пацієнта, лікаря, адміністратора, головного лікаря. На сьогодні вдалого дня шановне товариство! Бережіть себе та рідних, – інформує Олег Стадник.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.