При міськраді створили робочу групу, яка вивчає шляхи реформування ФК “Черкаський Дніпро”

Новини Черкаси

29 березня при міській раді була створена робоча група, яка шукатиме шляхи реформування футбольного клубу “Черкаський Дніпро”.

– До нас звернулися представники ФК “Черкаський Дніпро”, щоб ми допомогли знайти шляхи реформування клубу, – розповів заступник міського голови Черкас, голова робочої групи з вивчення питання щодо можливості створення міського комунального закладу футболу, Ігор Коломоєць. – Робоча група створена 29 березня й тільки но почала працювати.

За словами заступника міського голови, фахівці з робочої групи планують вивчити позитивний досвід функціонування муніципальних футбольних клубів у Миколаєві, Тернополі та Рівному. На напрацювання пропозицій групі відведено два місяці. Вони мають бути готові до 1 червня цього року і, надалі, представлені на розгляд сесії Черкаської міськради.

І. Коломоєць

– Мене,  в першу чергу, цікавить де проживатиме і як буде харчуватися команда, який бюджет потрібен на її утримання,  –  прокоментував Ігор Анатолійович. – Як футбольний вболівальник зі стажем, вважаю, що муніципальний футбольний клуб Першої ліги в Черкасах має бути. І команда U-19 також. Але рішення прийматиму не я особисто, а депутати міськради, і все  залежатиме від того, чи готове місто спрямувати бюджетні кошти на утримання футбольної команди.

– Наше головне завдання – зберегти напрацьоване. Адже ми зараз опинилися в ситуації, коли футбольний клуб може взагалі зникнути, – говорить генеральний директор ТОВ “Футбольний клуб “Черкаський Дніпро” Сергій Богуславець.  За останні три роки було дуже багато зроблено в напрямку розвитку клубу та професіонального футболу на Черкащині, створення сучасної організаційно-правової та спортивної інфраструктури. Корпорація «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», спонсори та партнери вклали у розвиток клубу понад 80 мільйонів гривень. Проте, черкаський бізнес та влада не захотіли належним чином підтримати таку ініціативу.

 Подивіться – всі наші спонсори і партнери –перебувають поза межами Черкаської області, – продовжує він. –  Хоча є, наприклад, таке поняття, як державно-приватне партнерство з розвитку фізкультури та спорту.

Прес-служба: ФК

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.