Прозорий офіс в Черкасах цьогоріч не будуватимуть

Новини Черкаси

Видатки міського бюджету на побудову сучасного центру адміністративних послуг для надання соціальних послуг населенню міста від департаменту соціальної політики та пенсійоного фонду цьогоріч не будуть проведені через відсутність переможця в оголошеному нещодавно тендері . Таким чином не буде проведено освоєння коштів в сумі понад 16 мільйонів, що їх передбачили в бюджеті 2017 року на умовах співфінансування з державного бюджету. 

Прикметно, що участь в торгах взяло 3 учасники які запропонували ціну виконання робіт меншу ніж оголошено вартість тендеру за напрямком “Реконструкція приміщення майнового комплексу для Центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс» за адресою м. Черкаси, вул. Благовісна, 170”.

Зокрема вартість оголошеного тендеру складала 59 360 655,80, а пропозиції учасників відповідно до даних сайту prozorro.gov.ua стартували від 59 297 760,23 грн. та сягли 54 000 000,00 грн.

Participant Starting proposal Final proposal Documentation
ТОВ “А.І.Д.А.” 59 297 760,23

UAH with VAT
54 000 000,00

UAH with VAT
Documentation
ТОВ Черкасиміськбуд 57 912 664,37

UAH with VAT
56 100 000,00

UAH with VAT
Documentation
ТОВ “СК РЕСТАЛ” 58 782 780,00

UAH with VAT
56 694 000,00

UAH with VAT
Documentation

Протокол засідання тендерного комітету від 11.12.2017 року № 3 містить в собі причини відхилення пропозицій від 3 учасників торгів.

Зокрема зазначено причини відхилення тендерних пропозицій за процедурою відкриті торги щодо закупівлі:

-у  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «А.І.Д.А.» з наступних підстав:

  1. учасником відповідно до розділу «Забезпечення тендерної пропозиції» тендерної документації п.2.1 не надано забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії з накладенням електронного цифрового підпису уповноваженої особи банку-гаранту;
  2. на вимогу п.5.1 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги установлені ст. 17 Закону» тендерної документації учасником не надано документів згідно чинного законодавства що підтверджують право власності на об’єкти обладнання та матеріально-технічної бази (не надано копії технічних паспортів на обладнання), що не відповідає умовам тендерної документації.

– у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИМІСЬКБУД» з наступних підстав:

  1. учасником відповідно до розділу «Забезпечення тендерної пропозиції» тендерної документації п.2.4 не надано документи, що підтверджують забезпечення гарантії, а саме: виписку з рахунку з обліку коштів у рахунках або за рахунком для обліку залучених вкладів (депозитів), що повинна свідчити про зарахування учасником відповідної суми коштів для покриття гарантії., що не відповідає умовам тендерної документації.

– у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СК РЕСТАЛ» з наступних підстав:

  1. на вимогу п.5.1 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги установлені ст. 17 Закону» тендерної документації учасником не надано документів згідно чинного законодавства що підтверджують право власності на об’єкти обладнання та матеріально-технічної бази (не надано копії технічних паспортів на обладнання), що не відповідає умовам тендерної документації.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.