Провальний вояж Аграрної партії на Черкащину

Новини Черкаської області

Представники Аграрної партії України відвідують міста та села, де 29 жовтня плануються вибори об’єднаних територіальних громад. Наприкінці минулого тижня лідер партії Віталій Скоцик з керівником Черкаського обласного осередку партії Віктором Полозовим побували в Черкасах, заїхали у с. Ліпляве Канівського району, але місцеві жителі не пустили непроханих гостей до сільського Будинку культури.

«Нас не пустили у Будинок культури, тому проводили зустріч з селянами прямо на вулиці»,– розповів під час прес-конференції у Черкасах Віталій Скоцик. Тамтешні на сторінках соціальних мереж розповідають, що представники політичної сили збирали однодумців заяложеними методами: дарували незрозумілі пакунки, навезли своїх людей. «…В Ліпляве на зустріч з керівниками Аграрної партії понавозили людей із сусідніх сіл, навіть із Золотоноші. Це що, в партії не вистачає прихильників, що доводиться наймати людей, ще й пакетів понавозили, це вже підкуп, чи ще ні»,– написала у мережі «Фейсбук» місцева жителька.

Читайте також: Суд зобов’язав золотоніських клеветників спростувати наклеп на Владислава Голуба

Не допомогло зібрати багато людей політикам навіть й те, що теми для зустрічей були більше, ніж актуальні: гідна пенсія, земельна реформа та подолання корупції.

Аграрна партія намагається «відтягнути електорат «Батьківщини» і Радикальної партії, адже політичні проекти Юлії Тимошенко та Ляшка мають тут гарну підтримку серед населення. Проте. як кажуть у народі, «нашому теляті та вовка б з’їсти»… У Черкасах на прес-конференції людей теж було не «густо». Вочевидь, не додало партії бонусів обрання очільником осередку АПУ Черкаської області російського бізнесмена, скандально відомого керівника ДП «Укрхімтрансаміак» Віктора Полозова, який навіть не спромігся навчитися розмовляти державною мовою. Не говорячи про наявність бізнесу в Росії, з податків якого фінансується армія агресора, що вбиває українців на сході країни.

Таким, як пан Полозов, перед тим, як заявляти про наміри змінити країну, потрібно змінити спочатку себе, а Аграрній партії не слід жалітися, що її до сільського клубу не пускають. З такими очільниками партосередків і на в’їзді до села можуть завернути.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 18 жовтня 2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.