Прокурори проведуть 3 перевірки на підставі публікацій в ЗМІ

Новини Черкаської області

Постійний  моніторинг публікацій засобів масової інформації, в тому числі Інтернет-газет та Інтернет-каналів проводиться фахівцями Черкаської місцевої прокуратури. Наразі за результатом моніторингу призначено 3 перевірки.

Зокрема, за результатами моніторингу Інтернет-видань у вівторок 06.09.2017 керівництвом прокуратури ініційовано проведення перевірок щодо:

  •  можливого, незаконного використання дитячої праці в Черкаській школі № 17;
  •  незаконного ввезення «Львівського сміття» до Черкаського полігону;
  •  корупційних схем колишньої очільниці краєзнавчого музею.

Проведення вищевказаних перевірок доручено Черкаському відділу поліції ГУ НП в Черкаській області та управлінню захисту економіки в Черкаській області.

Крім того, на даний час, проводиться службова перевірка департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради щодо осіб, які залучили школярів до праці під час навчального процесу.

Нагадаємо, днями  в соцмережах з’явилася інформація про те, що замість навчання у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №17 учні третього класу займалися перенесенням книг. Відповідні фото виклали в мережу «Фейсбук».   Ситуація відразу почала жваво обговорюватися: одні засуджували адміністрацію школи, інші критично поставилися до самого допису.

На даний час, перевірки тривають. У разі встановлення в діях осіб ознак кримінального правопорушення, Черкаською місцевою прокуратурою буде прийнято відповідне рішення щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.