Прокуратура розпочала розслідування за фактом порушення норм під час ремонту дороги, що призвело до смертельної ДТП

У жовтні в м. Сміла трапилася смертельна дорожньо-транспортна пригода внаслідок якої загинув водій моторолера.  Прикрий випадок трапився на відрізку дороги в населеному пункті, де на той момент проводилися роботи з ремонту асфальтного покриття. Вже сьогодні прокуратура Черкаської області розпочала досудове розслідування за фактом порушення норм і стандартів під час ремонту дороги, що призвело до смертельної ДТП.

Нагадаємо, що нещасний випадок стався біля міської лікарні м. Сміла. Чоловік на моторолері рухаючись вулицею вскочив у спеціально створену яму (див. світлину), через яку його викинуло на зустрічну смугу по якій в той час рухався автомобіль. Внаслідок зіткнення з автомобілем, що рухався на зустріч, чоловік помер.

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, вчинене службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 288 Кримінального кодексу України.

Установлено, що службові особи товариства під час виконання ремонтних робіт й часткового зняття асфальтобетонного покриття дороги по вул. Героїв Холоднорцяв у м. Сміла допустили порушення правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, які спричинили дорожньо-транспортну пригоду та смерть потерпілого.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення.

Довідково: санкція ст. 288 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 5 років.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.