Прокуратура оголосила підозру за виділення 2 гектарів землі бійцю терористичної “ДНР”

Новини Черкаської області

Співробітниками обласної Прокуратури повідомлено про підозру секретарю однієї із сільських рад Шполянського району Черкаської області, яка посприяла незаконному виділенню чималої земельної ділянки учаснику терористичної організації «ДНР» з порушенням чинного законодавства.

Під час проведення слідства було встановлено, що секретар однієї із сільських рад Шполянського району Черкаської області в порушення вимог Закону «Про нотаріат», за відсутності особи (доручителя) підготувала, посвідчила та зареєструвала в книзі нотаріальних дій доручення на представлення перед компетентними органами інтересів місцевого жителя, який, перебуваючи на території окупованого м. Донецьк, бере участь і сприяє діяльності терористичної організації «Донецька Народна Республіка», з метою отримання ним земельної ділянки у власність.

У подальшому, на підставі доручення повірена особа учасника терористичної організації «ДНР» оформила у власність земельну ділянку площею 2 га вартістю 63 тис. грн.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року прокуратурою області за наслідками спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно вказаного вище зловмисника, який перейшов на бік ворога та на цей час призначений на посаду керівника апарату так званої «Ради Оборони ДНР», затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Саме під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні, яке здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури області, встановлено факт вчинення секретарем сільської ради незаконних дій.

Довідково: за вчинені кримінальні правопорушення жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.