загрузка...

Професійно-технічна освіта повинна фінансуватися державою – Владислав Голуб

Новини Черкаської області

Минулого тижня в рамках роботи на своєму 197-му виборчому окрузі народний депутат Владислав Голуб відвідав ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей». Як виявилось в ході зустрічі, нині заклад потребує ремонтів і оновлення матеріально-технічної бази, бо остання не оновлювалась з минулого століття. Перші кроки вже зроблено: на підставі подання нардепа Урядом спрямовано 250 тис. грн. на заміну вікон у гуртожитку Золотоніського професійного ліцею.

За словами директора Золотоніського професійного ліцею Костянтина Короткого, сьогодні навчання у закладі тримається в основному на ентузіазмі викладачів, бо сучасної техніки, за якою мали б працювати учні, немає, а натомість – застарілі зразки.

«Ми готуємо трактористів-машиністів, слюсарів, водіїв, кухарів, кравців. Раніше держава давала по дві одиниці сучасної техніки і якість освіти була краща, зараз якість підготовки гірша, бо студенти вчаться на старій техніці. У нас найновіший трактор 1982 року випуску»,- розповів керівник навчального закладу під час зустрічі народного депутата з колективом ліцею.

Таке ж становище і з комп’ютерами. Як кажуть освітяни, у ліцеї є чотири комп’ютерних класи, але заклад потребує оновленого класу з сучасною технікою.

«Просимо Вашої допомоги, щоб діти навчались хоч на одному сучасному агрегаті»,- звернулась з проханням до нардепа майстер виробничого навчання.

Як стверджує Владислав Голуб, профтехосвіта повинна фінансуватися державою.

«Сьогодні зростає попит саме на робітничі професії, тому держава має докладати зусиль для підготовки якісних кадрів. Зі свого боку ініціюватиму на державному рівні оновлення матеріально-технічної бази ліцею»,- підсумував нардеп.

Крім того зауважив, піклуватиметься, щоб кошти, спрямовані Урядом на заміну вікон, встигли освоїти до кінця року. Отож, освітяни сподіваються на підтримку і розуміють: той, хто хоче працювати на користь міста та в інтересах його жителів, неодмінно робитиме це, незважаючи на перепони.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.