Проблему відсутності освітлення на семи вулицях микрорайону «Дахнівський» вирішено

Новини Черкаси

Освітлення вулиць залишалося однією з нагальних проблем жителів мікрорайону Черкас «Дахнівський». Адже нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду, а й безпека і комфорт жителів мікрорайону.

Під час зустрічі з народним депутатом України Владиславом Голубом наприкінці червня дахнівчани пожалілися йому, що на багатьох вулицях застарілі електричні мережі, які давно потребують капітального ремонту. Народний депутат оперативно відреагував на прохання дахнівчан, і вже за кілька тижнів у мікрорайоні провели всі необхідні роботи з реконструкції вуличної мережі.

На визначених жителями семи вулицях мікрорайону «Дахнівський» здійснили ремонт мереж вуличного освітлення. А саме, на вулицях Прослов’янська, Тичини, Ярослава Мудрого, Будьоного, Кириченка, Нестеренка та по провулку Спортивний мікрорайону «Дахнівський».

Профінансували проект спонсорським коштом, який нардепові вдалось залучити в мікрорайон. Тож однією проблемою в мікрорайоні стало менше.

Заступник голови КСН «Дахнівський» Людмила Тупіцька говорить, що у мікрорайоні чимало проблем, а коштів на їх вирішення бракує. «Нам треба зробити дорожнє покриття хоча б на центральній вулиці Сержанта Волкова, ремонт каналізаційних мереж, прочистити дренажний канал»,– зазначила пані Людмила.

У подальших планах – розробити проект з ремонту каналізаційних мереж, провести експертизу, а далі – шукати фінансування.

«Згідно рішення Уряду, фінансування об’єктів комунальної власності не може здійснюватися за рахунок державного бюджету, тому тут будемо шукати інші шляхи вирішення проблеми»,– зауважив народний депутат Владислав Голуб під час зустрічі із дахнівчанами.

Нагадаємо, минулого року у ЗОШ №29 цього мікрорайону державним коштом, залученим Владиславом Голубом, проведений капремонт санвузлів, закуплені комп’ютери, ноутбуки, мультимедійний комплекс, облаштоване освітлення.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 01.08.2018

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.