Проблемні питання освіти Черкас обговорили в ефірі “Експо TV” (відео)

Новини Черкаси

У програмі “Експозиція”, телеканалу “ЕКСПО ТВ”, обговорювали ситуацію навколо зняття коштів з ремонту спортзалу в 34 школі, проблеми в освіті та про перспективи.

ТРК "ЕКСПО-ТВ" Live

Про ремонти в навчальних закладах міста говоримо в прямому ефірі програми "Експозиція" з Сергій Воронов (Sergii Voronov) – директором департаменту Освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Ведуча програми – журналіст нашого каналу Ольга Мальована. Телефон студії – (0472) 502 – 374.

Опубліковано ТРК "Expo-TV" 19 червня 2018 р.

Більш детально стосовно черкаської школи №34 очільник департаменту написав на власній сторінці фейсбук:

– Цього року ми не змогли розпочати освоєння коштів через те, що казначейство відмовилось фінансувати діючий (і ніким не скасований) договір на виконання робіт. Ми вважаємо такі дії казначейської служби – неправомірними.

Було 2 варіанти – підрядник або працює в борг і відсужує у нас потім судами кошти, або ж розриваємо існуючий договір за згодою всіх сторін і проводимо нову процедуру закупівлі послуги, а це ще кілька місяців. Обидва варіанти мають неприємні підводні камені, – пояснює директор департаменту.

Тому аби кошти використовувались, а не лежали на рахунках – їх депутати вирішили перерозподілити на інші видатки. Ми ж закликаємо повернути їх при розгляді перевиконання бюджету за І півріччя. Сподіваюсь так і буде.

У 34 школі зроблений новий спортивний майданчик. Але так сталося, що займатися на ньому досить проблемно через бюрократію.

 – Учні школи безперешкодно можуть там займатися в навчальний період, в поза навчальний тільки за присутності когось із батьків, які несуть повну відповідальність (а не директор закладу), про що розписуються у відповідному журналі. На практиці батьки відмовляються це робити і тому доводиться просто зачиняти споруду. Відповідно до одного з крайніх рішень Верховного суду заклади освіти можуть надавати оренду свої площі тільки під освітні і навчальні процеси, а це означає, що орендувати дорослим цей майданчик наразі ми не можемо. 

Але ми шукаємо способи та варіанти аби школа могла наповнювати свій спец. фонд, а черкасці могли спокійно займатися спортом.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.