Про зайнятість населення Черкащини та реформування служби зайнятості (відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

За круглим столом зібралися представники профспілок, роботодавців, бюджетоутворюючих підприємтств. Деталі робочої наради в сюжеті ТРК “Expo-TV” Черкаси.

Про реорганізацію державної служби зайнятості, впровадження інноваційних підходів в її діяльність, актуальні напрями покращення взаємної співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами, внесення змін до законодавства про зайнятість населення та роботу Черкаської обласної служби зайнятості у 2016 році говорили, днями, на зустрічі з помічником-консультантом народного депутата України, представниками обласного об’єднання роботодавців України, Черкаської Торгово-промислової палати, обласної федерації профспілок, навчальних закладів, громадських організацій, керівниками ринкоутворюючих підприємств Черкащини та журналістами провідних регіональних засобів масової інформації.

Деталі в сюжеті:

Серед нових ефективних механізмів, які впроваджені і надалі будуть використовуватися в роботі з клієнтами служби зайнятості, слід зазначити – відеорезюме, відеовакансії, відеопрезентації роботодавців (які розміщені на веб-сайті обласної служби зайнятості, сторінках у мережі Facebook і YouTube) та проведення спілкування з претендентами на роботу в режимі он-лайн-співбесіди за допомогою скайп – зв’язку. Також для покращення обслуговування пошукачів роботи починаючи з початку цього року запроваджено електронну чергу попереднього запису громадян для відвідування центру зайнятості, що надає можливість скористатись даним сервісом для запису на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості. Водночас кожен пошукач роботи отримає можливість дистанційного навчання та навчання он-лайн за допомогою освітнього проекту Prometheus, а претенденти на нові робочі місця вже отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову. розпочата робота щодо формування кадрового резерву для роботодавців з числа випускників навчальних закладів.

«Протягом 2016 року за сприяння служби зайнятості області роботу отримали понад 34,5 тис. осіб, в тому числі 21,5 тис. безробітних. На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування працевлаштовано 510 безробітних громадян, у тому числі 218 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 292 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. 148 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово. Тимчасову зайнятість забезпечено для понад 16 тис. особам», – відзначив Григорій Дендемарченко.

Довідково: Безробітне населення, тис. осіб станом на 01.10.2016 року в області складало 58.8 тис.осіб (10,4% від чисельності економічно активного населення області)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.