Про “Укрхімтрансаміак”, Золотоніські очисні та квартири для АТОвців – В. Голуб

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат України від Черкащани Владислав Голуб, минулої п’ятниці виступив з трибуни під час пленарного засідання ВРУ. 

Свій виступ народний обранець, розпочав з подяки до Володимира Борисовича Гройсмана, який сьогодні під час “години запитань до Уряду” оголосив про те, що буде проведена службова перевірка відносно громадянина Росії пана Полозова, який зараз виконуючий обов’язки директора українського стратегічного підприємства “Укрхімтрансаміак”.

Якщо ми подивимося зокрема його перельоти до країни-агресора в 11-13-му роках під час того, коли режим Януковича і режим Путіна вбивав наших хлопців-героїв на Майдані, він літав до агресора, таке враження, що по святу воду. Тому я вітаю рішення Володимира Борисовича, я хотів би подякувати за відстоювання саме українських інтересів, – розповів з трибуни Владислав Голуб.

Також, нардеп від Черкащини підняв питання, щодо декількох кримінальних справ, які знаходяться в провадженні ГУНП Черкаської області:

Сьогодні я хотів би підняти питання про дві резонансні кримінальні справи, які знаходяться в провадженні Головного управління Національної поліції Черкаської області. Перша справа – це закупівля житла для учасників антитерористичної операції, інша кримінальна справа – це про розтрату майна, державних коштів під час проведення реконструкції очисних споруд у місті Золотоноша. І в першому, і в другому випадку слідчі зараз проводять відповідні процесуальні слідчі дії. Але, враховуючи те, що замовником послуг в одному випадку був один із департаментів Черкаської обласної державної адміністрації, в іншому випадку – інший департамент тієї ж самої обласної державної адміністрації, якимись за дивним збігом обставин, ці кримінальні справи чомусь не просуваються. Що стосується закупівлі житла для учасників антитерористичної операції, вони були закуплені за ціною 14,5 тисяч гривень за квадратний метр на первинному ринку житла в місті Черкаси. Банальний аналіз первинного ринку показує, що середня вартість житла в Черкасах складає приблизно 9 тисяч гривень за квадратний метр. І тут не повинно проводити річні слідчі дії, коли є відповідні акти перевірки фінінспекції. Але чомусь вони проводяться.

Під кінець свого виступу Владислав Голуб закликав міністра внутрішніх справ взяти на контроль розслідування ці справи:

Я закликаю міністра внутрішніх справ взяти на контроль розслідування двох справ, зокрема номерами 12015250000000292, а також 42016250000000012. І дати відповідь суспільству, чому розтрачаються державні кошти наших громадян, а хтось, навіть можновладці на цьому заробляють кошти. Якщо ми повернемося до реконструкції золотоніських очисних, то держава за останні три роки туди виділила майже 100 мільйонів гривень. Але проблема в Золотоноші на очисних залиш…

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.