Про причини підвищення тарифів на тепло розповіли черкаські керівники теплових підприємств

Новини Черкаси

Жителі Черкас цьогоріч платитимуть за тепло за новими тарифами.

Нагадаємо, відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть діяти підвищені тарифи на теплову енергію для споживачів Черкаської ТЕЦ та КПТМ “Теплокомуненерго”. Про причини підвищення тарифів розповіли керівники теплових підприємств Черкас під час сьогоднішньої наради щодо початку опалювального сезону.

Як повідомив голова правління Черкаської ТЕЦ Віктор Олексенко, на підвищення тарифів вплинуло п’ять чинників.

«В позаминулому році виросла ціна на газ, змінилась ціна на електроенергію, яку ми купуємо на потреби підприємства, зросла ціна на воду для потреб підприємства, і також зросла мінімальна заробітна плата. В минулому році вартість вугілля становила 1700 грн. за тонну, а цього річ – 2200 грн. за тонну. В інших регіонах значно більше зросли тарифи»,- зауважив Віктор Олексенко.

За словами ж керівника КП «Черкаситеплокомуненерго» підвищення тарифів по підприємству споживачі майже не відчують, бо нині вартість опалення обчислюється згідно показників лічильників тепла. 4,4% – такий загальний зріст тарифу»,- прокоментував Микола Кушнір.

Додамо, відтепер тепло для споживачів Черкаської ТЕЦ зросло в ціні на 8,9%, а для споживачів “Черкаситеплокомуненерго” – на 4,4%. Тариф “Черкаситеплокомуненерго” встановлений на рівні 1327,16 грн/Гкал (раніше – 1271,09 грн/Гкал), а вартість квадратного метра зросла з 30,39 грн. до 31,73 грн. Для споживачів Черкаської ТЕЦ тариф на тепло нині становить 1183,98 грн/Гкал, замість 1086,84 грн/Гкал, а вартість квадратного метра зросла із 26,07 грн до 28,46.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.