Представники чотирьох організацій озвучили своє «бачення» щодо неповаги міського голови до учасників АТО

Оголошення жалоби за загиблим Черкаським депутатом Михайлом Бінусовим викликало чималий резонанс серед спільноти учасників АТО, ветаранів, простих громадян. Зокрема на попередньому засіданні Черкаської міської ради очільники громадських організацій ветеранів, учасників АТО звинуватили міського голову Черкас у неповазі до загиблих воїнів-черкащан.

Втім сьогодні, під час позачергового засідання прийшли інші представники громадських організацій, які зачитали звернення і оприлюднили кілька фактів, що спростовують, на їх думку, подібне звинувачення.

“За останні три роки всі поховання загиблих воїнів відбувались за сприяння та допомоги Черкаського виконкому, на що є відповідні рішення, кожне поховання оголошувалося ”Днем трауру”’ та були приспущені державні прапори. Крім того згідно рішення виконкому від 11.04.2017 р.№ 349 відзначається День вшанування учасників АТО. Також згідно рішення виконкому від 26.08.2017 р. № 1074 оголошено 29 серпня Днем скорботи за загиблими в Іловайській трагедії з приспущенням в цей день державних прапорів”, – йдеться у зверненні.

Крім того у зверненні вони висловили співчуття родині загиблого депутата і попросили в подальшому не спекулювати на горі всього українського народу та не робити неперевірені заяви з цього приводу.

Зазначимо, що таке звернення підписане представниками громадських організацій ГС ” Асоціація громадських організацій волонтерів та учасників АТО”, ГО “Волонтери Черкащини”, ГО “Черкаський правозахисний центр” та БФ “Мирне майбутнє”.

Додамо, що на попередньому засіданні сесії міського голову Анатолія Бондаренка просили вибачитися за оголошення трауру за загиблим депутатом очільники ГО “Ветерани війни Сходу”, ГО “Союз учасників АТО” та інші ветеранські організації.

Інна Молчанова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.