Правоохоронці затримали чиновника після отримання “відкату”

Новини Черкаси

Співробітники управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали начальника відділу Черкаської сільськогосподарської дослідної станції за хабарництво. Про це інформують в Управлінні захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України.

Посадовець вимагав та отримав від підприємця неправомірну вигоду за вплив на уповноважених посадових осіб щодо підписання угоди по реалізації сільськогосподарської продукції за спрощеною процедурою. За свої послуги він вимагав «відкат»: 10 відсотків від загальної суми угоди.

Оперативники управління захисту економіки в Черкаській області, спільно зі слідчими Смілянського відділу поліції за процесуального керівництва Смілянської місцевої прокуратури у межах кримінального провадження, яке було відкрито за частиною 3 статті 369-2(Зловживання впливом) Кримінального кодексу України викрили посадовця у хабарництві.

Начальник відділу Черкаської сільськогосподарської дослідної станції структурного підрозділу НААН з метою уникнення відповідальності зазначив номер карткового рахунку, на який підприємець повинен був перерахувати 13,7 тисяч гривень за підписання угоди

29 листопада 2018, правоохоронці затримали керівника відділу після отримання ним «відкату».

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.