Правоохоронці припинили злочинну діяльність конвертаційного центру на Черкащині

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

Співробітники Служби безпеки України у Києві та Черкаській області припинили діяльність потужного конвертаційного центру, через який щомісячно виводилось у “тінь” майже тридцять мільйонів гривень. 

«04e2a99ab29bf3e43ab8b6587c1ee960Правоохоронці встановили, що організатори “конверта” зареєстрували понад сімдесят фіктивних фірм. Через безтоварні операції вони забезпечували майже двомстам комерційним структурам з Київщини та Черкащини переведення грошей у готівку та ухилення від сплати податків. Деяким з бізнесменів вони “допомагали” виводити кошти в офшори», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що перевіряється інформація про наявність серед клієнтів конвертцентру кількох державних сільськогосподарських підприємств.

Окрім того , під час обшуків у київських, черкаських, уманських офісах “конверта” та автомобілях зловмисників співробітники спецслужби спільно з прокуратурою виявили печатки фіктивних підприємств, фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок. Правоохоронці також вилучили банківські картки, майже мільйон гривень, двадцять тисяч доларів США та одну тисячу євро.

Накладено арешт на рахунки фірм, задіяних у діяльності конвертаційного центру. Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Розповісти друзям

1 коментар до “Правоохоронці припинили злочинну діяльність конвертаційного центру на Черкащині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.