Працювати з 5 заступниками має намір мер Черкас – останнє слово за депутатами

Новини Черкаси

Як ми вже інформували  у четвер 28 січня відбулося чергове засідання сесії Черкаської міської ради.

12651014_792968007475227_5485433870843590977_n

Кадрові питання (обрання секретаря та членів виконавчого комітету) у порядок денний не вносили. В той же час міський голова Черкас запевнив, що “нормальний виконком” депутати оберуть вже на наступному засіданні.

– На наступну сесію ми оберемо нормальний виконком.  Ніяких посад тут ніхто не отримає, ніякого шантажу не буде, або я їх усіх дружньо порозпускаю, бо далі я це терпіти не збираюся… Цього хамства, шантажу, торгівлі бізнесом. Вони сьогодні не хочуть нічого здорового, вони торгуються, щоб залишити свій бізнес у комунальних підприємствах, – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Він повідомив, що кандидатом на посаду секретаря міської ради буде представник фракції “Солідарність”.

– Враховуючи наші домовленості, це буде представник їхньої фракції. Наразі вони визначаються з кандидатурою, – повідомив очільник міста.

Щодо членів виконавчого комітету, то Анатолій Бондаренко не змінюватиме своєї позиції.

– Першим заступником я буду пропонувати затвердити Станіслава Овчаренка; заступником з питань ЖКГ – Романа Буданцева; з питань містобудування та архітектури – Cергія Гуру, з питань соцзахисту – Геннадія Шевченка; з питань освіти, культури і медицини – Ігоря Коломойця, – наголосив мер Черкас.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.