Працівники КП “Дирекція парків” “зашиваються”, виконуючи доручення Геннадія Шевченка

Новини Черкаси

Нагадаємо, новий куратор парків у Черкасах відразу після свого призначення почав засипати Дирекцію дорученнями про надання документації щодо фінансової діяльності підприємства, капітальних та інвестиційних проектів.

“Так, упродовж трьох останніх днів бухгалтери та економісти змушені залишатися після роботи, аби виконати доручене у зазначені терміни. Шевченко вимагає інформацію якщо не з дня на день, то вже наступного. Сьогодні зранку – чергове дроручення.”, – повідомляють у КП “Дирекція парків“.

Наразі фахівці підприємства вже відсканували 2100 сторінок різної документації.

– У нас вже навіть техніка вийшла з ладу від перегріву, – зазначає керівник комунального підприємства Володимир Стойко. – Люди шоковані. Кажуть, такої роботи тут вони ще не виконували.

Читайте також: Радуцький: про незаконне будівництво на пляжі “Пушкінський” (відео)

Крім того, опіювання відриває працівників від виконання поточних завдань. У КП “Дирекція парків” вважають таку ситуацію деструктивною.

Через ситуацію, яка склалася, директор підприємства днями сам звернувся до аудиторів, аби ті перевірили “Дирекцію парків”. Володимир Стойко переконаний, що всі папери у порядку, тож боятися комунальникам нічого. Хіба що навали сканувальних процедур, які гальмують роботу над іншими важливими проектами.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.