Працівників сільського господарства Золотоніщини привітав відомий народний гурт

Золотоноша Новини Черкаської області

Співали, жартували, проводили конкурси, а головне – відзначили за невтомну працю трударів сільського господарства Золотоніського району. Напередодні їх професійного свята у Золотоніський районний будинок культури завітав відомий народний гурт «Лісапетний батальйон» та його ідейний натхненник Наталія Фаліон. Аби здійснити давню мрію золотонісців – вживу послухати виконання пісень гурту – попіклувався народний депутат України Владислав Голуб.

У святковій залі зібралися працівники полів і ферм, механізатори, тваринники, фермери, ветерани сільськогосподарського виробництва, керівники господарств, керівники району, голови сіл, і всі, хто своєю щоденною працею примножує врожайність країни.

Особисто привітати усіх причетних до свята приїхав нардеп Владислав Голуб: «Орієнтовно 14 % нашого валового внутрішнього продукту складає аграрна галузь, а якщо додати переробку сільськогосподарської продукції, тобто ще 4-5%, то це означає, що майже п’яту частину нашої економіки виробляють працівники сільського господарства. Низький уклін, вам, за вашу роботу. Я глибоко переконаний в тому, що поки є село в Україні, наша держава буде процвітати. Ми маємо всіляко підтримувати працівників сільського господарства, бо ви є міцним фундаментом і запорукою економічного зростання нашої держави. Вам довірили найцінніше, що у нас є – родючу землю. Щиро вітаю всіх трударів галузі і дякую за ваші золоті руки».

Незабутнім співочим презентом для усіх став виступ гурту «Лісапетний батальйон». Його керівниця Наталія Фаліон зізналась, що приїхала, бо не могла відмовити золотонісцям, про успіх яких так дбає народний депутат Владислав Голуб. Потому запалила публіку своїми щирими піснями, дотепними жартами, тонкою лірикою. Розповіла про свої подорожі Україною, Європою, про те, як прийшла до сцени, про життя української жінки, яке жартівливо оспівала у піснях «Дієта», «Жіночі мрії» та інші. Повідала і про свої переживання у пісні «Старий сімейний альбом».

«Я пишу про село, його життя і ніколи не зраджувала своїй темі. Радію сама і ділюсь своєю посмішкою з іншими. Маю у своєму доробку вже понад 70 жартівливих пісень, але є у мене і лірика від Наталії Фаліон»,- розповіла керівниця.

Перевірила гостей на знання українських народних пісень: співали хором «Чом ти не прийшов». Говорить, що подорожуючи країною побачила – українців об’єднує їхня культурна спадщина, знання українських народних пісень.

Які ж урочистості без нагороджень. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, грамотами районної ради і райдержадміністрації, Почесними грамотами, грамотами управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації та подарунками відзначено керівників сільськогосподарських товариств, механізаторів, птахівниць, трактористів-машиністів району.

Протягом двогодинного концерту присутні досхочу насолодились талантом колективу і проводжали «Лісапетний батальйон» стоячи та гучними аплодисментами.

На знак подяки за харизму і талант нардеп Владислав Володимирович вручив Наталії запашний коровай, вирощений на золотоніських полях і з любов’ю спечений руками золотоніських пекарів.

Розповісти друзям
  • 41
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.