загрузка...

Працевлаштування депутатів мер Черкас визначив як свою “соціальну” місію (відео)

Новини Черкаси

Наявністю «соціальної місії» пояснив працевлаштування в міськраду та комунальні підприємства депутатів та інших осіб поза конкурсами міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в інтерв’ю виданню «Hromadske.tv Черкаси».

За останній час в мерії працевлаштувалися депутати Віталій Косяк, Максим Скорик, Олена Шевченко, також Олексій Мельник, Максим Шадловський. І постійно з’являється нова інформація, що нові люди очолюють різні департаменти чи комунальні підприємства, стають заступниками. До призначення Олексій Мельник був ведучим весіль, а Максим Шадловський перед тим, як потрапити в раду, був продавцем косметики для волосся. Журналіст запитав мера, як ці люди можуть очолити комунальні підприємства «ЧЕЛУАШ» або стати заступником директора департаменту освіти?

Наголошуючи, що цих людей призначено «відповідно до норм чинного законодавства», Анатолій Бондаренко водночас пообіцяв після зміни структури виконавчих органів міськради проводити відкриті конкурси. Хоча Закон “Про службу в органах місцевого самоврядування” вимагає проведення конкурсів навіть на посаду головного спеціаліста. Тобто більшість працюючих в мерії проходили конкурси та відповідну конкуренцію.

– Будемо проводити відкриті конкурси, зараз працюємо над зміною структури, – сказав він. – Будемо радитися, тому що кожна людська доля потребує уваги. Ви знаєте, що колектив міської ради близько 570 осіб, і це заробіток сім’ї, це доля людини.

На запитання, чому він пропонує 26-річного Тараса Кібала на посаду директора «Черкаських ринків», Бондаренко відповів, що той пройшов у нього співбесіду і сподобався.

– Він запропонував свій план розвитку. Я вважаю, що цей план розвитку на сьогодні нормальний, і будемо втілювати його, – сказав Бондаренко.

На уточнювальне запитання, чи може людина прийти «з вулиці» і запропонувати мерові план розвитку якогось закладу, він відповів, що приходять десятки людей. Наприклад, у момент розмови з журналістом очікувала співбесіди колишній помічник голови Луганської облдержадміністрації, яка вийшла в Черкасах заміж і хоче тут працевлаштуватися.

– Тобто у вас соціальна місія допомагати людям? – перепитав журналіст.

– Так, соціальна місія. Я вам скажу, що десятки людей працевлаштував і нічого страшного в цьому немає. Молоді люди, літні люди не могли знайти роботу. Така, напевно, моя місія міського голови, але за кожного я несу відповідальність, як і за прикрі випадки, так і за гарні речі, – підсумував мер.

Розповісти друзям

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.