Позачергова сесія міської ради Черкас не розпочалася за відсутності кворуму

Новини Черкаси

Депутати Черкаської міської ради не зібралися на сьогоднішнє позачергове пленарне засідання, що було скликане міським головою Анатолієм Бондаренком. Станом на 10 годину ранку в залі засідань були присутні близько 10 депутатів міської ради та міський голова. 

Аналогічні позиції були оголошені фракцією Партії вільних демократів та “Громадянської позиції”.

До зали засідань прийшли лише представники фракцій ВО “Батьківщина” ( 2 депутати з 5) та ВО “Черкащани”, деякі позафракційні депутати. В свою чергу депутати від фракцій Блоку Петра Порошенка, Партії вільних демократів, “Свободи”, а також “Громадянської позиції” не прийшли на засідання. До порядку денного цієї сесії було заплановано 60 питань.

Три фракції заявили про свою відмову від участі в позачерговій сесії, що була скликана за 1,5 дні.

За твердженням представника фракції ВО “Свобода” Ярослава Нищика низка питань порядку денного подані з порушеннями, 3 питання не пройшли розгляду Виконавчого комітету, що є порушенням Бюджетного кодексу, а  13 питань не пройшли розгляду всіх депутатських комісій. Відповідно фракція участі у сесії не брала.

Нагадаємо, що попередня сесія міської ради мала відбутися 28 грудня. Тоді депутатами були озвучені наміри щодо потреби термінового розпуску виконавчого комітету, що кілька тижнів не може ухвалити надважливе рішення щодо узгодження проекту міського бюджету на наступний рік. Втім міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закрив засідання сесії 28 грудня, так її не розпочавши.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.