Посадовці Золотоніщини разом із школярами висадили 18 тисяч сіянців сосни

Золотоноша Новини Черкаської області

В Золотоніському районі триває щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч до акції долучилися понад 100 посадовців Золотонісього району на чолі з головою Золотоніської РДА Олександром Лісовим. Разом із вихованцями Кробівського шкільного лісництва та лісівниками самого лісництва було висаджено 18 тисяч сіянців сосни.

Для учасників акції це була гарна можливість долучитися до світу природи і відчути причетність до величної справи створення лісу власними руками. А для лісівників це – одна з нагод продемонструвати свою роботу і привернути широку увагу до потреб галузі і проблем навколишнього середовища.

Лісничі провели короткий інструктаж і показали, як працювати мечем Колесова та як правильно садити тендітні сіянці сосни. Усі взялися до справи з ентузіазмом. Дехто вже мав досвід посадки сіянців, а для декого така справа стала абсолютно новою.

– Роль таких заходів надзвичайно важлива. Адже це добра нагода долучитися до відтворення лісу. Та й сама акція для її учасників уже давно стала справжнім святом, згадка про яке залишається на довгий час, – наголосив голова РДА Олександр Лісовий.

Ще одна земельна ділянка Золотоніщини поповнилася молодими насадженнями майбутнього лісу, і через десятки років наші нащадки матимуть змогу насолодитися могутніми, крислатими соснами.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.