Порушники правил паркування під “всевидячим” оком працівників ДАІ

Новини Черкаси Новини Черкаської області

В Державтоінспекції Черкаської області інформують про 236 повідомлень про порушення правил зупинки, стоянки протягом 11 днів. Три автовласника попереджені неодноразово.

ggftrredf

Днями Державтоінспекція Черкащини започаткувала чергове нововведення: кожен автомобільний патруль, який заступає на службу, має спеціально розроблені бланки попередження для водіїв, що порушують правила паркування.

Читай також: Для порушників паркування ДАІ створила спеціальну базу

Так на Черкащині за 11 діб подібних заходів вже 236 водіїв отримали повідомлення від Державтоінспекторів про порушення правил зупинки, стоянки, троє з яких були попереджені неодноразово, а саме водії автомобілів з номерними знаками 445-85 МА, СА 84-10 АР, СА 79-89 ВК.

Тому в своєму зверненні до водіїв прес-служба ДАІ Черкаської області вкотре нагадує водіям про те, що зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватися відповідно до вимог розділу 15 Правил дорожнього руху.

Наголошено, що за такі правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 340 грн.), відповідно до ч. 1 статті 122 КУпАП. Якщо ж порушення правил зупинки, стоянки, створює перешкоду дорожньому руху або загрозу безпеці руху, то штраф збільшується до 680 грн.

Шановні власники автомобілів! Починайте будувати цивілізоване суспільство із самого себе! Ставайте прикладом культурного та європейського способу життя в нашому місті!

hryjhuety

Номерні знаки транспортних засобів, водії яких скоїли дане правопорушення неодноразово, будуть висвітлені у спеціальному «вікні» на офіційному сайті Управління ДАІ УМВС України в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.