Порушники містобудівного законодавства сплатять понад 8 мільйонів гривень штрафів

Новини Черкаської області

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області протягом 9 місяців 2017 року проведено 348 перевірок. Серед них – 29 планових та 319 позапланових. За зазначений період винесено 173 постанови про накладення штрафів на загальну суму 8,3 млн грн.

Про це інформують у прес-службі ДАБІ України.

Під час перевірок об’єктів будівництва посадові особи Інспекції виявили численні порушення містобудівного законодавства. Найбільш поширені з них – будівництво або реконструкція об’єктів без реєстрації дозвільних документів, ведення виконавчої документації з відхиленням від будівельних норм, недостовірні дані у дозвільних документах, недотримання вимог чинного законодавства щодо ведення авторського і технічного нагляду.

За результатами контрольно-інспекційних заходів видано 175 приписів про зупинення будівельних робіт та усунення виявлених порушень, а також винесено 173 постанови про накладення штрафів на загальну суму 8,3 млн грн.

Зокрема, оштрафовано замовника будівництва в м. Городище – ТОВ «Карман плюс». За самочинне будівництво та експлуатацію автомобільного газозаправного пункту по вул. Об’їзна підприємець має сплатити до державного бюджету понад 3 млн грн.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.