Понад тисячу дерев пошкодила стихія поблизу Черкас – лісівники

Новини Черкаси

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди, що пройшла областю на Водохреща. Найбільшою бідою стало те, що від налипання великої кількості снігу масово падали дерева. Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й найбільше постраждали від сніголаму. Крім того, багато електромереж проходять через лісові насадження підприємства. Тож спільно з енергетиками лісівники звільняли електромережі для оперативного ремонту поривів.

Як повідомив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт, починаючи з 18 січня, у ліквідації наслідків негоди були задіяні 21 одиниця техніки та 120 працівників підприємства з усіх структурних підрозділів.

За цей час на дорогах Черкаси-Канів, Черкаси-Геронимівка, Дахнівка-Геронимівка, Черкаси-Руська Поляна, напрямках на Свидівок, Тубільці, Ірдинь було прибрано 1070 повалених дерев.

Наразі підраховують наслідки негоди у структурних підрозділах, проте першочергово продовжують займатися розширенням автошляхів, ліквідацією похилених понад трасами дерев та тих, у яких порушена коренева система, вивозять пошкоджену деревину.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.