Понад тисяча вихователів Черкас отримуватиме муніципальну надбавку до зарплати

Освіта Черкаси

Вихователям дитячих садочків у Черкасах до кінця цього року встановлено муніципальну надбавку до заробітної платні. Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради на останній сесії, яка відбулася 19 кітня.

Вихователі (а це майже 1200 осіб) матимуть доплату у вигляді премії в розмірі 24% до посадового окладу (а це – близько 921 грн). Як розповів заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов, загалом на це з бюджету витратять 12 мільйонів 340 тисяч гривень.

– “Аналіз оплати праці педагогів міста засвідчив, що середня зарплатня педагогічних працівників у школах (7 948,25 грн) дещо вища за оплату праці в садочках”, –розповідав презентуючи програму Виконавчому комітету директор к департаменту освіти Сергій Воронов. – “Загалом такий розмір заробітної плати не співрозмірний із рівнем педагогічної відповідальності, моральним та психологічним навантаженням педагогів дошкілля під час організації та здійснення освітнього процесу. Більше з тим – існує і дефіцит педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти”.

Читай також: Вихователям в садочках Черкас планують підвищити оклади на 24%

В той же час під час розгляду цього питання на сесії депутат Микола Фомич виступив із ініціативою підвищення заробітної плати й помічникам вихователів. Утім, для цього профільному департаменту необхідно провести необхідні розрахунки

Довідково: в 53 садочках Черкас налічується 17 611 дітей. З початку року у середньому вихователі в садочках отримують близько 5 383 грн. Після впровадження надбавки розмір оплати праці складе 6304,60 гривень.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.