Понад 9 тисяч учасників АТО зареєстровано на Черкащині

Новини Черкаської області

Станом на 1 березня 2018 року у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває на обліку 8 906 учасників антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій та 442 особи, які мають статус інваліда війни. Статус члена сім’ї загиблого встановлено 269 особам за 124-ма загиблими військовослужбовцями під час проведення антитерористичної операції. Цим категоріям осіб надаються пільги гарантовані державою.

В Черкаській області в межах регіональних та державних соціальних програм учасникам АТО, членам сімей загиблих в попередньому році виділялися кошти на придбання житла, оздоровлення та різні матеріальні допомоги.

За даними  департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, у попередньому  році 34 сім’ям учасників АТО з числа інвалідів I-II групи та сім’ям загиблих військовослужбовців, які були взяті на облік для поліпшення житлових умов, виплачена грошова компенсація для придбання житла. Загальна сума становить 31,8 млн грн. Станом на даний час вже придбано 27 квартир.

В той же час за рахунок коштів обласного бюджету, в рамках обласної комплексної програми «Турбота» протягом 2017 року надано матеріальну допомогу 643 учасникам АТО на загальну суму 321,5 тис. грн. та 189 членам сімей на суму 56,7 тис. грн.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.