Понад 5 мільйонів виділили депутати на порятунок Водоканалу

Новини Черкаси
Виплату заборгованості комунального підприємства «Черкасиводоканал» перед публічним акціонерним товариством «АЗОТ» частково візьме на себе міський бюджет.
12805745_808500195922008_1794196987706912631_nФінансова підтримка стала можливою завдяки ухваленим змінам до Програми реформування, розвитку і утримання житлово-комунального господарства м. Черкаси. «За» таке рішення на сесії 15 березня висловилося 33  міські обранці, інформує прес-служба ЧМР на своєму сайті.
Водночас, аби врегулювати ту складну ситуацію, яка нині склалася навколо цього комунального підприємства, у міському бюджеті депутати передбачили 5,4 мільйонів гривень для «Водоканалу» на виконання рішень судів на користь ПАТ «Азот».
Довідково – борг держави за різницю в тарифах перед Водоканалом складає понад 63 млн гривень.
«Просимо в 2016 році погасити заборгованість державного бюджету перед бюджетом міста Черкаси, та забезпечити субвенцію з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування», – звертаються депутати до уряду.

».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.