Понад 40 відсотків сімей Черкащини отримують субсидії

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Станом на початок жовтня 2016 року  субсидії є у майже 260 тисяч домогосподарств Черкащини. Загалом, у зв’язку зі зростанням тарифів, понад 600 тисяч домогосподарств області забезпечені пакетом документів, необхідних для призначення субсидій. Таким чином оформлено субсидію понад 40% домогосподарств. 

Сума нарахованих за вісім місяців цього року субсидій становить 1 млрд. 921 млн. грн., що на 1 млрд. 719 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

Отож, в чергове нагадаємо про систему призначення субсидій.
Субсидія призначається одному із зареєстрованих у житлі. Мають на неї право й особи, які орендують житло на підставі письмового договору-оренди.
Не отримують лише у двох випадках: домогосподарство, житель якого протягом року перед зверненням здійснив одноразову купівлю на суму, що перевищує 50 тис. грн. Також домогосподарство, що користується пільгами з оплати житлово-комунальних послуг (при цьому обирається отримання пільг чи субсидій).

Для оформлення необхідні 2 документи: спрощені заява та декларація про доходи і витрати. Жодних інших документів не потрібно. За виключенням окремих випадків. Приміром, якщо відсутня інформація про склад сім’ї, вид доходів тощо. Усі інші відомості органи соціального захисту населення отримують самостійно.

Про це повідомили на сайті Нова Доба.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.