Понад 30 депутатів беруть участь у “бюджетній” сесії міської ради Черкас

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах депутати зібралися на пленарне засідання. Відтак після кількох невдалих спроб нарешті відбувається сесія Черкаської міської ради. У залі зареєстровано 34 міські обранці.

Нагадаємо, сьогодні головним в порядку денному стоїть питання міського бюджету на 2019 рік. Допоки його не ухвалять, Черкаси залишатимуться єдиним обласним центром без бюджету.

Наразі триває обговорення видатків бюджету.

Так виступ щодо скорочення видатків на заробітні плати чиновників мала керівник департаменту фінансової політики Наталія Джуган. Зокрема мова йде про 6% скорочення заробітного фонду або 12 мільйонів гривень.

Керівник КП”Черкасиелектрорансу” Петро Кучер відповідав на питання фінансової підтримки та тариф на електроенергію для підприємства.

Зокрема в бюджеті передбачать 45 мільйонів на пільгові перевезення та 4,5 мільйони на компенсацію різниці в тарифах. Відповідну пропозицію озвучила Наталія Джуган.

За відповідну пропозицію та бюджет в цілому проголосували 34 обранці. Міський голова, секретар та інші депутати-посадовці заявили про конфлікт інтересів.


Фото UA: Черкаси

Після цього депутати попросили про 5 хвилинну перерву в засіданні.

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.