Понад 3 мільйони гривень отримають цього року ОСББ Черкас з міського бюджету

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Рекордну суму коштів виділила цього року міська влада Черкас на потреби об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Майже 2,5 мільйона гривень вже використали на капітальний ремонт та впровадження енергоощадних заходів у своїх будинках ОСББ з початку року. Крім цього, ще близько одного мільйона гривень додаткового фінансування з міського бюджету отримають об’єднання співвласників багатоквартирних будинків до кінця цього року. За це на одній з останніх сесій міської ради проголосували депутати.ee8ef25cf832dba53d3f391b16346557Приміром, цього року черкаські ОСББ за підтримки міської влади здійснили капітальний ремонт ліфтів у свої будинках, відремонтували внутрішньо-будинкові мережі, утеплили фасади, встановили будинкові лічильники обліку тепла, оновили покрівлю та замінили вікна у місцях загального користування своїх багатоповерхівок.
525898Вищевказана допомога передбачена міською Програмою підтримки ОСББ, яка в Черкасах діє ще з 2008 року.
У рамках цієї Програми усі без винятку об’єднання багатоквартирних будинків Черкас можуть отримати 50-відсоткове співфінансування з міського бюджету на здійснення енергозберігаючих заходів (утеплення стін, заміна вікон та дверей, встановлення ІТП, приладів обліку ресурсів, модернізацію внутрішньо будинкових мереж та систем, улаштування енергоощадного освітлення для місць загального користування тощо), а також на капітальний ремонт або заміну ліфтів та ремонт покрівель у своїх багатоповерхівках.
Тоді як новоствореним ОСББ на їх перший капітальний ремонт у будинку міська влада профінансує 70 відсотків від загального обсягу робіт. І лише 30 відсотків платитимуть мешканці.

Про це інформують прес-службі Черкаської міської ради.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.