Понад 26 тисяч гривень зібрали на потреби безпритульних тварин

Новини Черкаси

Під час «Bara-Baka Fest» у Черкасах було зібрано кошти в сумі понад 26 тисяч гривень для потреб безпритульних тварин. Благодійне свято у місті відбулося вже втретє. Усі зібрані гроші організатори витратять на корм для мешканців комунального притулку, стерилізацію та лікування чотирилапих.

Попри прохолодну днину у парку «Сосновий Бір», де вже традиційно відбувається «Барабака-фест», було людно, гамірно, а, найголовніше, весело. Тут тобі й тематичний боді-арт, і фотосесія, і безліч позитивних емоцій від спілкування з новими чотирилапими знайомими. Про це інформує Телеканал Рось

Показові виступи собак від клубу службового собаківництва, просвітницька галявина, конкурси для собак, дітей та дорослих – програма собачого свята як завжди була насичена і розмаїта. Утім, і для завсідників «Барабака фесту», були сюрпризи.

Вівчарки, хаскі, фокстер’єри – на «Барабака-фесті» можна було зустріти чотирилапих усіх порід і мастей. Поспілкуватися із їх господарями. З перших вуст дізнатися про особливості догляду за улюбленцем і нюанси виховного процесу. Окрім розважальної, є у цього заходу і благодійна мета, каже організатор Яна Тябут – показати людям, що є безпритульні тварини, які потребують нашої уваги.

Торік на «Барабака-фесті» зібрали 20 тисяч гривень – цього року, хоч і незначний, але приріст – на шість тисяч більше. Сума невелика, але завдяки доброзичливцям тварин у притулку, бодай певний час, буде чим годувати і за що лікувати.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.