Понад 230 ветеранів Черкащини отримали подарунки від народного депутата Владислава Голуба

Новини Черкаської області

У кожному містечку та селі Черкаського району 8 та 9 травня на честь Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні лунали слова вдячності та привітання учасникам українського визвольного руху, ветеранам Другої світової.

1939-1945 роки назавжди закарбовані в історії як найбільша трагедія людства XX століття, тож сьогодні наш священний обов’язок – зберегти та увічнити пам’ять про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Напередодні свят вітання від народного депутата Владислава Голуба отримали ветерани Канівщини, Золотоніщини та Черкащини. Теплими словами та смачними подарунками сивочолих ветеранів вітали помічники народного депутата Владислава Голуба від 197 виборчого округу та представники ГО «Форум розвитку Черкащини».

«Відвідати ветеранів – це був привід з одними почитати твори Т.Г. Шевченка та послухати про три битви, які довелось пережити, з іншими заспівати пісню, яка додавала духу та відваги під час тих буремних днів, а хтось, пишаючись синами, внуками та правнуками, розповідав про їх досягнення»,– розповіла помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко.

Так, серед 19-ти ветеранів-інвалідів та учасників бойових дій міста Канева, урочистості змогли відвідати лише восьмеро, багатьом з них вже не дозволяє здоров’я покидати свої домівки, каже Олена Радченко. Втім, для тих, хто змогли прийти, лунали пісні і вітання від народного аматорського чоловічого хору ветеранів війни та праці. Загалом же, за словами помічника-консультанта Інни Ключки, по 197 виборчому окрузі привітали орієнтовно 230 ветеранів.

Низький уклін вам, шановні ветерани! Хай життя дарує вам побільше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.