Понад 220 печаток різних установ виявила поліція при обшуку ЧЕЛУАШ

Новини Черкаси

Проведений наприкінці минулого тижня обшук на комунальному підприємстві «Челуаш» приніс ще чимало дійсно «цікавих» знахідок. Обшук проводився по кримінальному провадженню, відкритому за фактом привласнення державних коштів службовими особами комунального підприємства, яке розслідується слідчими слідчого управління Нацполіції в Черкаській області.

12742482_1683584731919174_7018273915959955297_n

Інформацію щодо цього повідомив в.о. начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області Владислав Пустовар:

“Під час обшуку в одному з приміщень підприємства, яке за твердженням керівництва здавалось в оренду, оперативники управління захисту економіки виявили стоси установчих документів на різні ТОВ та ПП з різними напрямками діяльності, копії паспортних даних громадян та 227 печаток, серед яких: печатки Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління юстиції в м. Києві, реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві, Державної податкової інспекції м. Черкаси, печатка гербова паспорта України, печатка філії комерційного банку, печатки приватних нотаріусів, органів самоорганізації населення, громадських організацій, страхових компаній та кліше з підписами.

Вся документація та печатки вилучені та долучені до матеріалів слідства, призначено ряд експертиз. Правоохоронці встановлюють, коли та яким чином виявлена документація та печатки потрапили на територію підприємства, кому вони належать та яке відношення до них мають службові особи підприємства.”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.