Понад 20 тисяч пільговиків Черкас скористалося програмою “доступні ліки”

Новини Черкаси
За час дії програми “доступні ліки” у м.Черкаси ( з квітня 2017 року) понад 21,5 тисяч осіб звернулися до аптек з пільговими рецептами.
Про це інформують у міському інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики та здоров’я, та констатують, що лікарі черкаських поліклінік виписали 44 378 пільгових рецептів для 21 557 осіб, які звернулися за медичною допомогою.
Нагадаємо, у квітні в Україні офіційно запрацювала нова урядова програма «Доступні ліки». Скористатися нею можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом 2 типу. Саме ці категорії хворих за наявності рецепта від лікаря зможуть безоплатно отримати необхідні їм медикаменти безоплатно або ж придбати їх із незначною доплатою. Утім, йдеться лише про препарати зі списку, затвердженого Кабміном.
Довідково
Нещодавно Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в цій програмі. До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.
У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.